5 незвіданих місць Києва

Багатотисячна історія Києва зачаровує не лише гостей столиці України, а й самих мешканців цього чудового міста. Це місце заповнене старовинними архітектурними пам’ятниками, легендами та незвичайними історіями. Практично кожна стара будівля – це щось незвичайне, унікальне і надприродне. При цьому місто досить сучасне.

Вартість життя одного дня для туриста становитиме кілька десятків доларів на день. Якщо ще не відвідували столицю, рекомендується купити квитки на автобус онлайн та приїхати сюди з будь-якого куточка України. Тут можна зняти непоганий хостел або номер в готелі, пообідати в хорошому кафе і відвідати велику кількість унікальних місць, про які буде розказано нижче.

Лиса гора Київ

Лиса гора

Це історична місцевість у Голосіївському районі. Спочатку її та дві інші гори називали Святими. Про це можна прочитати у Вікіпедії, де інформація оновлена на актуальну дату. За легендами тут жили подвижники-старці, а свою силу і славу гора набула через тисячоліття.

За всю історію Лиса гора майже завжди була театром бойових дій. В 1941 році під час оборони Києва тут був форт, який займали ополченці. Після відходу сил основної армії ополченці продовжували битися на горі. Але в результаті противник виявився сильнішим і 300 солдатів опинилися в полоні.

Кладовище підйомних кранів Київ

Кладовище підйомних кранів

Об’єкт знаходиться на правому березі Дніпра поряд із самою річкою та Київським водоспадом. Це по-справжньому урбаністичне місце, розташоване поряд із базою зі здачі металобрухту. Примітно, що спочатку ці крани були складовані, і багато хто з них планувалося використовувати в майбутньому. Локація досить гарна для фанатів чогось таємного. Потрапити на об’єкт непросто і потрібно домовлятися із охороною.

Будинок купе Київ

Будинок з купе

Це колишній особняк Ковалевського, який можна вважати одним із найгарніших будинків Липок. Власник хотів виділитися серед інших власників будинків та йому це вдалося. Через деякий час будинок стали називати Арабським. Стиль включає гармонію романського стилю та модерну. На даний момент на цьому об’єкті працює благодійний фонд. 

Мечеть Ар-Рамха Київ

Мечеть Ар-Рамха

Перша, єдина і, зрештою, головна мечеть Києва. Вона знаходиться на Татарці (історична область міста), вміщує до 2000 чоловік. Усередині передбачено 3 великі зали, 2 куполи, а також є мінарет заввишки 27 метрів. Окрім основної своєї мети, мечеть вкрай цікава для туристів з усієї України.

Музей народної архітектури та побуту України Київ

Музей народної архітектури та побуту України

Музей, розташований просто під небом, який можна знайти поряд з місцевістю Пирогів. На величезній території 133 га розміщено лікарню «Феофанія», Національний еспоцентр, музей бджільництва та багато іншого. Місцевість включає величезну кількість історичних об’єктів, таких як колиби старовинних людей, млина, будинки українців у різний період часу та багато іншого. Сюди можна зайти на цілий день, щоб дізнатися про побут предків.

Висновок

Київ насправді універсальне місто, що стосується краси, архітектури та об’єктів, куди можна піти на екскурсію. До того ж є багато можливостей сюди дістатися, використовуючи автобуси, поїзди та особистий транспорт.

Карта города Киева с новыми улицами и домами, пробки ОНЛАЙН ►

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: