Розвінчуємо 6 стереотипів про вивчення англійської, які заважають вам вийти на новий рівень знань

Що може зупинити людину на шляху до ідеальної англійської? Це набір міфів, які заважають зробити вибір на користь наполегливої праці й успіхів у вивченні мови. Grade Education Centre пояснює чому вам варто відмовитись від упереджень та що допоможе подолати труднощі під час навчання.

 • Гарно вивчити мову можна лише з підручником, решта способів — неефективні

Так, підручники потрібні для того, щоб вивчати правила, закріплювати їх на практиці та загалом мати якісну теоретичну базу. Проте одного підручника недостатньо.

Чим більше ви слухаєте та читаєте англійською, тим більше шаблонів побудови речень та висловів сприймає ваш мозок. Тому після уроку з підручником таки варто подивитись тематичне відео англійською чи почитати текст.

Споживайте якомога більше контенту англійською, і це буде потужним доповненням до класичного формату освіти.

 • Вчитися у групах неефективно

Справді, на індивідуальному уроці викладач приділяє увагу лише одному учню, тому час можна використати з максимальною користю.

Однак, так само можна зробити й на групових заняттях! Якщо вони добре організовані, то кожен учень виконує завдання, а не чекає інших. Крім того:

 • на груповому занятті студенти спілкуються між собою набагато більше, ніж сам на сам з учителем;
 • є шанс попрактикувати англійську на слух, адже в кожного різна вимова та акцент;
 • вивчене можна відпрацювати, змоделювавши ситуацію з життя, де кожен зі студентів виконуватиме певну роль, що не завжди легко реалізувати з учителем.

Курси англійської мови у Києві

 • Головне — знати слова, граматика менш важлива

Це міф, через який люди не можуть отримати вищий рівень англійської. Річ у тім, що граматика — це фундамент, на якому будуються всі вміння та знання мови. Якщо людина не вивчатиме її, вона втратить здатність розуміти контексти, приховані смисли та особливості певних конструкцій.

Крім того, знання граматики дає ширший перелік інструментів для того, щоб виражати думки більш чітко.

 • Вчити англійську варто в юному віці, адже дорослим робити це запізно

Дійсно, у шкільні та студентські роки процес навчання проходить найпростіше, інформація запамʼятовується одразу, є мотивація та сили для інтенсивної розумової праці.

Однак, старші люди не втрачають здатність до навчання. Почати вчити мову «з нуля» можна і в 30, і в 50 років, проте з правильним підходом.

Перше, що треба обовʼязково мати, — це щире бажання вивчити мову та регулярно відвідувати заняття. Без цього не спрацює жоден підхід.

Друге — варто підібрати для себе найбільш комфортний формат навчання. Школи англійської розробляють спеціальні курси для дорослих груп, де можна вчитися ввечері після роботи, чи онлайн у зручний час; де програми менш інтенсивні та дають більше можливостей для закріплення матеріалу.

Врешті, дорослі можуть вибудовувати більше логічних звʼязків і глибше занурюватись у всі теми.

Курси англійської Київ

 • Вивчити мову можна навіть за рік

Звісно, іноземну хочеться вивчити швидко, проте такого не буває. Адже навіть рідну мову ми вдосконалюємо протягом життя і не знаємо абсолютно всіх її нюансів.

Тому вивчення англійської потрібно сприймати як тривалий процес, що не завершується швидко. Наприклад, у Кембриджському університеті є розрахунки, скільки приблизно годин навчання слід виділити, аби досягти певного рівня англійської «з нуля»:

 • для рівня А1 потрібно 90-100 годин навчання;
 • для А2 — 190-250 годин;
 • для В1 — 350-490 годин;
 • для В2 — 530-750 годин;
 • для С1 — 730-1 050 годин;
 • для С2 — 1 030-1 450 годин.

Але це не має лякати та обтяжувати вас. Після кожного заняття, прочитаного тексту чи прослуханого подкасту англійською, ви дізнаєтесь щось нове, і на крок наближаєтеся до бажаного рівня.

 • Вивчити мову можна лише з носіями

Спілкування з носіями мови — це чудова практика та спосіб розвиватися. Однак, далеко не кожна людина може стати викладачем навіть своєї рідної мови.

По-перше, потрібно мати спеціальну підготовку, аби коректно пояснювати нюанси граматики та розуміти педагогічні підходи.

По-друге, українські викладачі розуміють особливості вивчення англійської саме українцями. А тому вони можуть краще звертати увагу на поширені проблемні питання та більш доступно пояснювати матеріал.

Наприклад, кожен викладач у Grade пройшов спеціальну підготовку та має відповідні сертифікати та дипломи:

 • CELTA;
 • DELTA;
 • TESOL;
 • TEFL;
 • TKT.

Тому вони розуміють особливості різних груп та окремо готуються до кожного курсу. Студенти освітнього центру вивчають англійську для складання міжнародних іспитів, для роботи та загального підвищення рівня, а ще відвідують розмовні клуби.

Тож аби навчання було продуктивним, слід відкинути всі стереотипи та прислухатись до своїх потреб. Незалежно від умов, віку, досвіду чи знань, англійську можна знати на високому рівні, якщо мати для цього мотивацію і наполегливо працювати. А курси англійської у Києві для дітей, підлітків чи дорослих допоможуть у цьому!

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: