Види доставки вантажу з Китаю

У сучасному світі перевезення з Китаю в Україну можуть здійснюватися різними способами. Завдання — вибрати найбільш зручний. Найчастіше за вартістю доставка виходить дешевшою, якщо скористатися послугами логістичних компаній. Важливо переконатися, що обрана служба є сумлінною та юридично зареєстрована. Спільно з транспортною фірмою вибирається спосіб доставки.

Уся річ у тому, що існують обмеження для перевезень. Наприклад, великогабаритні збірні вантажі транспортують морем. У компанії UTEC Logistics дбають про клієнтів та роблять все, щоб замовник не зіткнувся із проблемами. Компанія має офіси та склади в Китаї, транспортує не лише морськими, а й іншими можливими шляхами. Завдяки наявності власних чартерів вартість партій за допомогою авіаперевезень стає прийнятною. Контактні дані для зв’язку та уточнення питань, що цікавлять:

Телефон: 0 800 202 004.

Адреса: м. Київ, вул. Н. Амосова, 12, оф. 17-А.

Також можна легко оформити заявку на сайті.

Доставка товарів з Китаю в Україну

Доставка повітряними суднами

Авіаперевезення оптимальні для малогабаритних вантажів. Доставка здійснюється протягом двох-трьох тижнів.

Але важливо пам’ятати про нюанси:

  1. Погодні умови.
  2. Наявність аеропорту з місця відправлення.
  3. Місткість салону літака.

Такий вид доставок є дуже актуальним, якщо потрібно переправити щось цінне і важливе або необхідно зробити це за короткий термін, а також при перевезеннях на великі відстані. До переваг ще належать зниження часу митного огляду. Відпрацьовану партію продукцію можна застрахувати. Так як компанія UTEC Logistics має свої чартерні рейси, отримати свій вантаж замовник зможе швидко.

Доставка з Китаю морем

Довгий, але малобюджетний вид доставки. В Україну морськими шляхами товар йде із великого порту Гонконгу. З Китаю морем доставка здійснюється півтора-два місяці. Якщо габарити великі, то морські контейнерні перевезення — це правильний вихід. Такий вид доставки використовується при замовлення великих оптових партій або перевезенні збірних вантажів. Спосіб надійний, безпечний і дає можливість транспортувати навіть небезпечні вантажі.

Контейнери дають гарантію захисту, оскільки без згоди замовника їх ніхто не зможе розкрити. Сучасні кораблі були спеціально розроблені з високою вантажопідйомністю. Завдяки опрацюванню каналів судна відправляються регулярно, а ризики пошкодження або втрати вантажу прагнуть до нуля. До переваг морського сполучення належить і те, що немає обмежень, крім встановлених регламентом транспортної компанії. Також можливе транспортування збірних вантажів, де кожен замовник оплачує лише свою частину від загальної вартості.

Экспресс доставка из Китая в Украину

Залізничне сполучення

Вигляд доставки застосовується, коли потрібно доставити достатньо великий обсяг, але є обмеження за часом. З Китаю в Україну по залізницях вирушають товари великими партіями. Перевага такого виду транспортування — незалежність від кліматичних умов. Проте з Азії вантажі доставляються на територію України лише до Києва та Одеси. Якщо продукція знаходиться в контейнерах, можливе навантаження на автотранспорт.

Міжнародна доставка вантажів

Збірні вантажі з Азії

Якщо ви робите транспортування вантажу менше двох тонн, замовляти авто невигідно. У цих випадках чудовий варіант — збірні грузи. Доставка здійснюється одним маршрутом до різних клієнтів, при цьому кожен платить за свою частину продукції, що транспортується, правда може знадобитися очікування, коли контейнер наповниться.

До переваг такого способу перевезень належать:

  1. Не потрібно переплачувати за порожній простір.
  2. Доставка на єдиний склад України та розформування товару.
  3. Перевантаження відбувається без переупаковки.

До недоліків такого способу відноситься те, що в не сезон можна довше чекати надходження, а також варто враховувати, що деякі предмети не приймаються до збірних вантажів.

Якщо ви не вникали у процеси перевезення з Китаю, зверніться до UTEC Logistics за вказаним номером телефону та уточніть нюанси. Менеджери грамотно проконсультують, які методи підходять саме для вашого випадку.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: