Топ-5 галерей та музеїв у Києві

Подорож до Києва багато в чому пов’язана з відвідинами різних пам’яток, які раніше всім були відомі. Але мало хто намагається відвідувати різні культурні місця, такі як галереї та музеї, де показано щось унікальне, де розповідається історія України та столиці зокрема, де можна доторкнутися до чогось незвичайного та історичного.

Багато туристів приїжджають до Києва із різних куточків країни. Для зручності потрібно заздалегідь вивчити графік руху залізничного транспорту та забронювати квиток на поїзд. Також не зайвим буде підготувати маршрут у самій столиці, а для цього запропоновано детальний опис кожного об’єкта з його точною адресою.

Музей театрального музичного та кіномистецтва України

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України

Тут представлені унікальні експозиції, що показують, як саме зароджувалося кіно в Україні, які були афіші раніше, пам’ятки драматургів. Представлені театральні скульптури, портрети, архіви та старовинні речі митців.

Особливо цінними є рукописи корифеїв українського театру. Окремо розташовані нотні рукописи відомих композиторів. Є велика кількість фотографій та документів, що доводять розвиток кіноіндустрії в Україні.

  • Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 26 (територія Київо-Печерської лаври).
  • Графік роботи: щодня, крім вівторка; з 10.00 до 17.00 год.

Національний науково природничий музей НАН України

Національний науково-природничий музей НАН України

Найбільший природний музей країни. Його архітектура зачаровує з перших хвилин відвідування, адже будівля виконана у стилі неокласицизму. Представлено 24 зали площею 8000 квадратних метрів, де зібрано близько 30 тисяч експонатів різної цінності. Здебільшого всі вони розповідають про еволюцію людини на Землі, про розвиток та те, які тварини, племена та народи заселяли територію нинішньої України. Окремо представлені композиції з ботаніки, геології, палеонтології та зоології.

  • Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 15
  • Режим роботи: субота – з 11:00 до 18:00, каса – до 17:30; неділя – з 11:00 до 18:00, каса – до 17:30. понеділок, вівторок, середа, четвер та п’ятниця – музей не приймає відвідувачів.

Національний музей народної архітектури та побуту України

Національний музей народної архітектури та побуту України

Унікальні етнографічні елементи держави. Музей розташувався на площі 131 га, де є гармонійний додаток до ландшафту різноманітних будівель із культурної історії. Тут можна побачити всю Україну разом, вивчити будинки, де жили предки. Кожна хатинка унікальна і привезена з конкретного куточка країни.

  • Адреса: вул. Академіка Тронька.
  • Режим роботи: з понеділка по п’ятницю – з 9:00 до 16:00; субота-неділя – з 9:00 до 18:00.

Національний музей Тараса Шевченка

Національний музей Тараса Шевченка

Унікальне місце для поціновувачів українського поета. Тут переважно зібрані його твори та картини, а також документи, що є доказом його життєвого шляху. Рідкісні фотографії також є у композиціях, цікаві роботи його друзів з автографами. Колекція збиралася 150 років, і сьогодні вона включає 85 тисяч експонатів. Додатково вдасться переглянути різноманітні роботи відомих художників. Деякі твори Шевченка перекладені іноземними мовами і є частиною колекції.

  • Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 12
  • Режим роботи: середа-неділя – з 10:00 до 18:00.

Національний музей історії України у Другій світовій війні

Національний музей історії України у Другій світовій війні

Незважаючи на основну концепцію музею – представлення України у форматі Другої світової війни, поступово експозиції додаються іншими компонентами. Розповідається комплексна історія країни, те, у яких конфліктах армія брала участь. На відкритій території представлено велику кількість військової техніки. Особливим у наш час є куточок, що символізує теперішню війну.

  • Адреса: вулиця Лаврська, 27.
  • Графік роботи: Вт-нд – з 10:00 до 18:00. Касу відкрито до 17:45. Пн – вихідний.

Висновки

Кожен із музеїв Києва – це історія, мистецтво, культура держави, можливість побачити щось нове та прекрасне для себе.

Карта города Киева с новыми улицами и домами, пробки ОНЛАЙН ►

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: