Золоті сережки – мрія кожної панянки

Ювелірні вироби супроводжують людину від коли були винайдені коштовні метали та способи їх обробки. Отже можна сміливо сказати, що прикраси, які позиціонуються як ювелірні – добре відомі всім і навряд чи знайдеться людина, в «шухлядці» якої немає пари сережок чи каблучки зі срібла або золота. Індустрія ювелірна постійно розвивається, асортимент поповнюється новими виробами, які вражають складністю і вишуканістю. З’являються нові види прикрас, навіть в групі такої ювелірної класики як «сережки».

Золоті сережки

Безперечно, лідером за популярністю залишаються золоті сережки. А от в плані видів, фасонів, розмірів, дизайнів – у споживача майже необмежений вибір. Тому експерти УкрЗолото радять для початку ознайомитися з колекціями різних виробників за допомогою фото, та завчасно визначитися зі своїми смаковими уподобаннями. Також сережки золоті частенько використовуються в ролі презенту. Це справді чудовий подарунок, який справляє враження. Тим більше що сережки з золота підходять всім незалежно від віку чи статусу. Але важливо підібрати прикрасу, підходящу по всім параметрам (розмірам, видам, дизайну). Добре що проблем з цим немає, бо вибір не просто різноманітний а величезний і постійно збільшується.

Золоті сережки з діамантами

Яку форму обрати?

З вибором сережок з золота (високої проби) жодних складнощів. Але, варто дослухатися до порад стилістів, бо сережки це саме та прикраса, яка здатна підкреслити красиві риси зовнішності і відвести увагу від недоліків. Тому сережки, в тому числі золоті, підбираються не тільки під наряд, але під форму обличчя. Також варто враховувати вік жінки і її статус.

Мануфактури пропонують варіації для:

  • Дорослих / солідних пані;
  • Для молодих дівчат;
  • Для зовсім маленьких дівчаток (дитячі серії).

Моделі відрізняються за стилістикою, формами, розмірами та декором. Так в дитячих колекціях представлені золоті сережки невеликих розмірів зі зручними англійськими або французькими застібками. Тоді як для молодих дівчат асортимент набагато ширший і включає різні не тільки класичні рішення, але і новинки такі як джаффи або кафи, продівки або висульки. Колекція для солідних дам включає моделі, багато декоровані коштовним камінням. Щодо фасонів, то вони набагато стриманіші, ніж для юних модниць.

Золоті сережки вісюльки

Виробники пропонують навіть чоловічі серії, але то вже інша тема. А от жіночі сережки золоті справді дивують різноманітністю форм (кільця, півмісяці, квіти, тварини, асиметричні фігури та ін..). Це дозволяє підібрати прикрасу:

  1. Під форму обличчя;
  2. Під вік та статус;
  3. Під смакові уподобання;
  4. Під стилістику гардеробу;
  5. Під конкретну ситуацію (для офісу чи для вечірнього виходу);
  6. Під настрій.

Консультанти UkrZoloto готові допомогти розібратися з цим неймовірно великим асортиментом і підкажуть які варіації для супер модниць, які для тих то віддає перевагу класиці. Головне, що без обновки у вигляді сережок з золота ніхто не залишиться.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: