Як знайти надійного постачальника в КНР

Коли український підприємець здійснює гуртову закупівлю товарів у китайського виробника, він сподівається на чесність та порядність, відповідність товару заявленим властивостям та, в решті решт, на швидку та вигідну реалізацію партії товару. Перевірка постачальника за допомогою сервісу https://m3cargo.com/ru/opytnym-zakazchikam/poisk-postavshchikov/ вирішить багато питань, та є надзвичайно важливою.

Чому важливо обрати надійного постачальника

Перевага китайських постачальників в тому, що їх досить багато та кожен з них афішує дуже вигідні умови придбання партії товару. Скласти перелік дійсно надійних підприємців не так просто, якщо не спілкуватися з ними особисто та не мати рекомендацій від інших партнерів.

До того ж непогано було б порівняти якість продукції декількох виробників та обрати кращого. На жаль, знаходячись в Україні це неможливо. Саме через це більшість підприємців довіряють пошук постачальників надійній компанії, яка може гарантувати:

  1. Віддалено знайти оптимального постачальника, орієнтуючись в реаліях китайського ринку, відвідуючи виставки та виробничі майданчики, постійно проводячи моніторинг цін та слідкуючи за їх динамікою. Персональний менеджер у КНР зможе провести попередні переговори з потенційним партнером.
  2. Стикнутись з шахраями або почати співробітництво з недобросовісною компанією — ще один великий ризик для підприємця. Наприклад, завищення цін, декларування цін, що не відповідають дійсності, на жаль, звичайна практика. Саме з цих причин глибоке знання китайського ринку та особливостей ведення переговорів дозволять уникнути співпраці з ненадійною компанією, з постачальником, що має підозрілу репутацію. особистий контакт з постачальником та відвідування виробничих об’єктів зроблять ці ризики нульовими.
  3. За допомогою компанії-посередника підприємець має більше шансів укласти вигідну угоду. Чіткий список вимог до компанії-постачальника щодо ціни та якості продукції дозволить сформувати об’єктивний перелік потенційних партнерів. Цей перелік має базуватись виключно на прагматичних даних, цікавих українському підприємцю.
  4. Середньостатистичному підприємцю досить важко утримувати в штаті працівників відділ зовнішньоекономічної діяльності. Професійна компанія-посередник надасть групу фахівців для контролю та проведення платежів, що дозволить оптимізувати витрати та підвищити потенційний дохід підприємця.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: