Як замовити засклення балконів і заощадити

Власний затишний мікроклімат на лоджії або балконі легко створити, захистивши простір вікном з профілю VEKA. Замовити балкон, на якому прохолодно влітку, тепло і чисто взимку можна за доступною ціною. Якість – пріоритет компанії, а наявність сертифіката RAL говорить про пожежобезпеку, міцність і екологічність профілю.

Переваги пластикових вікон

Замовити балкон з профілю VEKA, це означає:

  • надовго зберегти привабливий вигляд. На профілі не з’являться тріщини, як на дерев’яних рамах, і не виступить іржа, подібно алюмінієвим;
  • забезпечити чистоту. Герметично закриті вікна служать захистом від вітру, снігу і пилу. Балкон стане додатковим простором, на якому можна організувати куточок відпочинку, робочу зону, місце для зберігання речей або зелену зону;
  • забезпечити квартиру свіжим повітрям і тишею;

Види пластикових вікон для балкона: як вибрати

Якісне скління залежить від вибору виробника. Замовити балкон VEKA можна будь-якої форми – Г-подібної і П-подібної, прямий для лоджії. Велика площа балкону вимагає установки вікна на кілька стулок. Чергування глухих і поворотно-відкидних стулок забезпечить простий догляд за склом.

Типи профілів

Полівінілхлорид має досить низьку теплопровідність, а наявність усередині конструкції камер підвищує енергозберігаючі властивості в кілька разів. Конструкція містить 3-7 ізольованих поздовжніх площин. В Україні для житлових приміщень вибирають чотирьох-п’ятикамерний профіль, а для неопалюваних досить трикамерного.

Типи склопакетів

Замовити балкон від VEKA можна з одно-, дво- або трикамерним склопакетом. Для неопалюваних приміщень, магазинів вибирають однокамерний виріб. Цього достатньо, щоб захистити простір від шуму і пилу, і не переплачувати, встановлюючи більш енергоощадний варіант.

Додаткові опції

Як опції можна розглядати додаткові функції з безпеки і перешкоджання несанкціонованого проникнення в приміщення. Хоча весь профіль VEKA має високі стандарти безпеки можна замовити рами з додатковими точками замикання, прихованими петлями, протиударним склом, дитячими замками, протизламною фурнітурою.

Застосування унікальної технології самоочищення завдяки напиленню забезпечує легке очищення скла дощовою водою і ультрафіолетом. Вітражні вікна стануть втіленням дизайнерської фантазії, створять яскравий простір, стануть захистом від цікавих очей і сонця.

Замовити балкон VEKA можна на сайті. Ми безкоштовно зробимо виміри і доставимо готовий виріб.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: