Як вибрати жіночу футболку відповідно до фігури

Досить часто дівчата і жінки стурбовані питанням: як вибрати футболку. При цьому вони хочуть, щоб річ могла зробити їх красивіше і приховати всі мінуси фігури. Але не всі розуміють, що для правильного вибору оптимальної футболки потрібно знати про свій тип фігури, а вона у кожної красуні індивідуальна.

Найякісніші женские футболки — в асортименті нашого Інтернет-магазину.

Яка фігура, така відповідно і футболка!

Дівчатам з фігурою «груша» не надто складно вибрати футболки, однак важливим є пам’ятати про збереження пропорцій верхньої і нижньої частин тіла. В якості такої речі можна вибрати кольорову або навпаки — спокійну світлу футболку. На виробі також добре і доречно виглядатимуть нестандартні рукава, або, скажімо, рукава-ліхтарики. Важливо акцентувати увагу на яскравих фарбах і прикрасах, так як вони будуть на такій футболці до місця.

Фігура з назвою «прямий трикутник» робить жінку менш виразною, тому за допомогою такої футболки можна приховати всі свої недоліки, зокрема, невиражену талію. Потрібно вміти правильно вибирати футболки з малюнками в вертикальному положенні, з рукавами і без будь-яких прикрас. Варто відзначити, що власницям «перевернутого трикутника» можна звернути увагу на футболки з оригінальними комірцями.

Фігуру «прямокутник» можна скорегувати за допомогою футболки з басками. Вони будуть залучати погляд до нижньої і верхньої частини торса, надаючи особливих вигинів тіла. Можна також вибрати вироби з пояском на талії і різними прикрасами.

Власниці фігури «пісочного годинника» можуть не так строго дотримуватися всіх рекомендацій, так як їм простіше з вибором. У дівчат з такою фігурою добре виражена талія, тому можна з легкістю вибрати річ. Але зіпсувати весь вид може неправильний фасон обраного виробу. Фігуру «пісочний годинник» прикрасить і футболка з якісної м’якої тканини типу віскози. Невеликий ремінець на талії добре доповнить силует, зробивши його ще більш вираженим.

Досить важко вибрати футболки дівчатам при фігурі типу «яблуко», так як важливим завданням перед дівчиною є приховати виступаючий живіт. Якщо вибір припав на подовжений фасон футболки, то це правильне рішення. Також добре буде відвести погляд на рівень трохи нижче талії. «Яблуко» любить вільні речі, а саме в зоні талії. При такій фігурі не варто одягати багато прикрас, так як акцент не буде ставитися на грудях і плечах, однак і нехтувати аксесуарами і блискучими елементами не варто. Головне, щоб все було в міру. Добре, якщо на виробі будуть присутні лінії у вигляді вертикалей.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: