Як вибрати необроблену деревину на електронних торгах

Проведення аукціону на продаж необробленого дерева за допомогою електронних торгів – це перспективний варіант спрямування. Державні лісозаготівельники щоквартально проводять санітарну вирубку лісу та заготівельні роботи. При цьому вони мають виставляти всі свої обсяги продукції на електронні торги.

Аукціон з продажу необробленої деревини

Які особливості такого продажу

Електронні торги в Україні проводяться за допомогою системи аукціонів «Прозоро». З її допомогою можна здійснювати як контроль, так і проводити розширення ринку збуту та встановлювати реальну ціну на ринку без завищення. Виставлення заявок на «Прозоро». Сейл став революцією у цій галузі.

Постачальникам та покупцям більше не доводиться їздити на торги по всій Україні. Взяти участь в аукціоні можна з робочого місця або з дому. Це забезпечується за рахунок можливості входу в систему через стаціонарний комп’ютер або програму. Головним чинником цього є наявність інтернету.

Проведення онлайн-торгів з необробленої деревини забезпечує низку позитивних сторін і гарантій:

  • наявність повноцінної відкритості процесу та повної прозорості всіх дій;
  • система дозволяє отримати рівноцінний доступ для всіх продавців та покупців;
  • за торгами можна спостерігати у режимі реального часу з будь-якої точки країни;
  • проведення контролю також відбувається в реальному часі за допомогою відповідних органів;
  • будь-який натяк на порушення правил відразу припиняється і стає предметом розголосу.

Все це дозволяє не тільки відстежувати недобросовісного продавця, а й припиняти злочинні дії з боку покупців. Також ці торги повністю унеможливлюють варіант корупційних дій.

Українська енергетична біржа Необроблена деревина

Як брати участь та вибирати деревину

Для участі необхідно провести реєстрацію на ліцензованому майданчику. Це дозволить отримати максимально повний доступ до всіх опцій та функцій. Після цього потрібно пройти верифікацію та підтвердити справжність компанії за допомогою введення електронного ключа або проведення оплати з розрахункового рахунку.

Вибір необробленої деревини можна проводити за низкою критеріїв:

  • сорт деревини та її класифікація якості;
  • кількість кубометрів для продажу;
  • довжина стволів у середньому еквіваленті;
  • хвойні чи листяні породи;
  • вартість одного кубометра деревини.

Всі ці фактори можна відбирати вручну та переглядати оголошення самостійно. Однак подібні дії можуть призвести до того, що покупець упустить вигідне оголошення.

Щоб цього не сталося, слід здійснити налаштування особистого кабінету на повідомлення. Вони будуть показуватися з розрахунку вибраних фільтрів. Під час обліку всіх відібраних параметрів постачальник зможе отримувати повідомлення про появу нових заявок. При цьому покупець може швидко переглянути оголошення та відгукнутися на нього.

Пройшовши за посиланням https://www.ueex.com.ua/rus/presscenter/news/tseny-na-les-v-odesse-za-kub-na-onlajn-auktsionah-birzhi-ooo-ueb/ , можна отримати інформацію про те, як вибрати необроблену деревину на електронних торгах. Додатково тут можна уточнити дані проведення самих торгів. Також можна одразу пройти процедуру реєстрації та взяти участь у продажах.

Акредитація за напрямком Необроблена деревина, навчальне відео:

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: