Вже більше 6 років Закон України забороняє куріння в громадських місцях

Вже більше 6 років Закон України забороняє куріння в громадських місцях, але це ніяким чином не вплинуло на тих хто мав звичку курити на спільних територіях багатоквартирних будинків: в під’їздах, на сходах або навіть в ліфті. Курці виходять в під’їзд для того, щоб не забруднювати власне помешкання, зневажаючи правом інших людей на чисте повітря – діляться своїм димом з сусідами, дим проникає в інші квартири, та курцям це байдуже, адже рівень їхньої культури самий низький. Ці люди – не заслуговують навіть співчуття, співчуття за їхній поганий стан здоров’я і негаразди які змушують шукати заспокоєння при допомозі табачного диму, не заслуговують бо не зважають на право оточуючих не труїтися їхнім димом. Вони залишають після себе сміття у вигляді смердючих недопалків, обладнують цілі місця для паління на сходових клітинах, ставлять різні банкі, склянкі, де зберігають недопалкі, таким чином ще й пропагують серед молоді шкідливу звичку. Хто буде дбати про здоров’я наших з Вами дітей які дивиться на це, але ще не навчилися курити! На зауваження порушники реагують високім рівнем нерозуміння суті претензій до них та впевненістю в своєму праві палити там де їм заманеться. Їм абсолютно байдуже, що вони шкодять і заважають оточуючим, не дивлячись не на Закон України, не на здоровий глузд.

Якщо ви живете в будинку де постійно курять і ніхто навіть не думає припиняти це правопорушення – самий правильний та корисний вчинок – написати звернення в поліцію на ім’я дільничного інспектора в двох екземплярах, зареєструвавши його і поставити відмітку на своєму, що підтверджує факт подання документа. Дільничний офіцер поліції повинен відреагувати на звернення та попередити правопорушників про настання відповідальності. У випадку повторного правопорушення дільничний має скласти протокол та запросити свідків, в цьому разі правопорушника буде притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Повторних протоколів може бути безліч у випадку коли до правопорушника не доходить, а судові пристави в разі не сплати штрафу можуть накладати арешт на нерухому власність банківські рахункі та інше майно, що змусить кожного курця заміслитись, а чи варта одна цигарка зіпсованих
нервів, часу та грошей.

Отже способів боротьби досить багато і при бажанні мешканців та систематичній роботі Поліції, з цим явищем можливо успішно боротися і зробити наші будинкі чистими та охайними, де нема місця диму, що отруює нас та наших дітей.

Спільно з Департаментом Первентивної Діяльності Національної Поліції України в Києві почала роботу громадська організація «Спільний будинок». В даний момент здійснюється акція, по інформуванню про настання та притягнення до відповідальності за вживання наркотичних засобів та куріння в під’їздах багатоквартирних будинків.

До роботу залучені волонтери та дільничні офіцери поліції, що надасть можливість ефективно провести цю дуже корисну роботу. Там де менше диму – там посмішки і гарний настрій! Не будьте байдужими – приєднуйтесь, викликайте офіцерів поліції до вашого під’їзду. Зробимо наше суспільство кращим!

Громадська організація «Спільний будинок».

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: