ТОП 5 корпоративних подарунків, які здивують та потішать співробітників чи клієнтів

Подарунки – це особливий та зворушливий знак уваги, який варто проявляти не лише між близькими людьми, а й між колегами чи хорошими знайомими. Зокрема, робити подарунки варто й компаніям, щоб підбадьорити своїх працівників та надихнути до більших результатів. Є чимало варіантів корпоративних подарунків, серед яких солідне місце займає брендована продукція – як от рюкзаки з логотипом, стильні чашки в брендовому оформленні тощо. Компанія Maikoff готова забезпечити якісний друк вашої символіки на будь-якій продукції, щоб допомогти вам у просуванні та зміцненні бренду.

Корпоративні подарунки

Чому брендовані рюкзаки – круте рішення для корпоративних подарунків

Один з варіантів продукції, на якій доречно робити принт з логотипом компанії – рюкзаки. Такий аксесуар:

  1. Універсальний. Вони підійдуть у подарунок і жінкам, і чоловікам.
  2. Практичний. Рюкзаки можна використовувати для транспортування робочого ноутбука, для подорожей, для спортивних походів тощо.
  3. Комфортний. У будь-яких обставинах із таким аксесуаром буде зручно, адже він місткий, якісний та практичний у використанні завдяки матеріалам. З такими аксесуарами зручно пересуватись містом, відвідувати офіс, подорожувати. Це практичний подарунок, який в сучасному ритмі життя цінується і активно використовується. Тому отримувач такого подарунка точно буде в захваті, і оцінить ваш індивідуальний підхід.

Крім того, декорування цих предметів дозволить виконувати інформаційну функцію. Друк на рюкзаках логотипів бренду чи слоганів відіграє роль у просуванні компанії. Адже, де би не перебували ваші працівники з цим аксесуаром, логотип бачитимуть інші та запам’ятовуватимуть, що буде підвищувати впізнаваність.

Також спеціальна продукція, зокрема брендовані рюкзаки, створюють єдиний корпоративний стиль і об’єднують команду. Це доволі сучасно і трендово. А вибір самих аксесуарів для основи під друк великий, і є різноманітні модні, а також класичні вироби. Більше про асортимент можна дізнатись у виробника https://maikoff.ua/ua/katalog-tovarov/ryukzaki-i-sumki.html.

Такий подарунок також можна зробити друзям, здивувавши цікавими зображеннями, які ви замовили під друк.

Брендовані рюкзаки

Інші цікаві подарунки з друкованою символікою від компанії «Майкофф»

Також сучасними та стильними рішеннями стануть термокружки с логотипом. Це ще один актуальний та трендовий подарунок для корпоративних клієнтів чи співробітників.

Якщо вас цікавить цей варіант, варто замовити друк від Maikoff, тому що:

  1. Виробник пропонує великий вибір товарів під друк. Це металеві кружки, у стилі термосів, кухлів, з корковим дном тощо. Моделі різноманітні за формами та кольорами, і мають оригінальний вигляд, це дасть змогу підібрати варіант під ваш фірмовий стиль.
  2. Вся продукція має гарантію якості, адже компанія відповідає за друк і виконує його на високому рівні завдяки сучасним технологіям.
  3. Компанія Maikoff виконує замовлення по друку за доступними цінами. До того ж пропонує обслуговування високо рівня – з якісною продукцією, надійним виконанням друку, дотриманням термінів виготовлення, відправлення товарів по Україні та зручними й простими форматами додавання логотипа й оформлення замовлення.

Подивитись інформацію та види продукції, які доступні під печать на термокружках можна на сторінці https://maikoff.ua/ua/katalog-tovarov/termokruzhki.html.

Для корпоративних подарунків окрім рюкзаків та термокружок доступні й інші товари – ялинкові іграшки, блокноти, пледи тощо. Ці речі є ходовими і топовими для друку й подарунку на будь-які події, промоакції, рекламні кампанії. Нанісши свій логотип на аксесуар, ви досягаєте кількох цілей:

  • даруєте елегантний та стильний подарунок колегам, співробітникам чи замовникам;
  • створюєте власний мерч для закріплення іміджу компанії;
  • просуваєте та рекламуєте свій бренд.

Це ефективний спосіб виділитись, створити гарну корпоративну атмосферу, підбадьорити співробітників якісними та брендовими товарами. До того ж у компанії «Майкофф» великий вибір продукції, а привітні консультанти допоможуть все підготувати до друку та оформити ваше замовлення. На сторінці виробника також є уся детальна інформація про терміни друку, партії під друк та інші організаційні деталі. Завітайте на сайт компанії Maikoff та ознайомтесь детальніше з пропозицією, щоб обрати той варіант подарунка, який буде ідеальним для ваших умов та цілей.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: