Театр ляльок на лівому березі Дніпра

Київський муніципальний академічний театр ляльок — єдиний дитячий театр, розташований на лівому березі Дніпра (поблизу станції метро  «Чернігівська»).

За більш ніж 30-річну історію існування театр здобув визнання серед маленьких та дорослих глядачів та авторитет серед колег і провідних театрознавців країни та світу.

Вистави театру представляли Україну на фестивалях і гастролях у Білорусі, Мексиці, Німеччині, Польщі, Португалії, Росії, Словаччині, Узбекистані, Угорщині, Франції, Чорногорії та Швейцарії, де здобували чисельні перемоги та отримували схвальні відгуки глядачів.

Постановки неодноразово ставали лауреатами престижної театральної премії «Київська пектораль». Загалом, на рахунку театру 13 перемог у різних номінаціях цієї премії.

Сьогодні театр ляльок користується заслуженою популярністю серед київських глядачів. У репертуарі театру більше ніж 45 вистав різноманітної тематики.

Подивіться цікаве промо відео вистави від Театру ляльок на лівому березі міста Києва:

Збагачення духовного світу дитини, розширення її світогляду, знайомство з кращими зразками світової літератури – ось головна мета нашого театру.

Вартість квитка – 70-80 грн.

Телефони: +38 (044) 513-15-00; +38 (098) 340-02-39.

Афіша, розклад вистав, придбати квитки онлайн на офіційному сайті Театру ляльок на лівому березі Дніпра.

Адреса театру, вулиця Миропільська, 1 (станція метро «Чернігівська») на мапі міста Київ:

Сайт: https://puppet-theater.kiev.ua/

Карта города Киева с новыми улицами и домами, пробки ОНЛАЙН ►

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: