Switch OLED – топова портативна консоль від Nintendo

Японська компанія Nintendo – лідер на ринку товарів, призначених для геймінгу. На українському ринку ця фірма популярна ще з 90-х років. Саме тоді з’явилися перші приставки Nintendo, про які мріяли всі діти та підлітки. З тих часів Nintendo не втрачала популярності, створюючи та покращуючи свої моделі консолей. Завдяки цьому сьогодні на ринку з’явилася абсолютно унікальна новинка Nintendo Switch OLED, яка точно підкорить серця всіх геймерів.

Цю портативну консоль називають справжньою перлиною, оскільки вона є ідеально збалансованим поєднанням традицій та інновацій. Switch OLED має усі найкращі характеристики консолей Nintendo, а ще величезну перевагу перед багатьма іншими моделями – OLED-екран.

Nintendo Switch OLED

Особливості екрана Switch OLED

Такий сенсорний екран є неймовірною новітньою розробкою, яку вже встигли оцінити геймери у всьому світі та залишилися в повному захваті.

Серед особливостей екрана можна відзначити:

  • яскравість;
  • плавний перехід;
  • якість зображення.

Завдяки OLED-екрану гравець може насолодитися чіткими деталями та глибиною контрастів. Це робить гру більш реалістичною, тому граючи на Nintendo Switch можна легко зануритися в віртуальний світ та навіть забути, що він не є справжнім.

Також великим плюсом є плавний перехід від портативного режиму до телевізійного. Завдяки цьому гравець швидко адаптується до різних режимів гри.

Якість зображення також помітно відрізняється від моделей інших компаній. Навіть перед звичайними консолями Нінтендо така модель значно виграє саме завдяки екрану.

Розмір екрана складає 7 дюймів, тому гра на консолі буде комфортною, не доведеться перенапружувати очі.

Дивіться відео Reels з Instagram — распаковка та огляд ігрової консолі Nintendo Switch OLED:

Особливості комплектації консолі

Окрім надсучасного екрана, консоль має знімні контролери червоного та блакитного кольору. Завдяки тому, що контролери можна зняти, ці консолі підходять для гри удвох.

До речі, щоб зробити гру з друзями максимально комфортною, розробники додали до консолі не лише док-станцію, а і вбудували в неї порт для дротової локальної мережі. Завдяки цьому забезпечується стабільне підключення до Інтернету.

Тож якщо хочеться грати в останні ігри, весело проводити час з друзями та насолоджуватися якісною картинкою – Nintendo Switch OLED стане ідеальним вибором.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: