Що краще: активний сабвуфер чи пасивний із підсилювачем

Для відтворення аудіосигналів з низькими частотами 20-200 Гц використовуються сабвуфери. Їх також називають низькочастотними динаміками, які дуже популярні у музикантів, адже допомагають якісно відтворювати й підсилювати низькі басові частоти під час гри на електрогітарі, приміром. Завдяки сабвуферу баси звучать більш глибоко і чисто. Залежно від вподобань і особливих потреб можна використовувати активний сабвуфер з вбудованим внутрішнім підсилювачем й незалежним джерелом живлення, або пасивний сабвуфер, що потребує додаткового зовнішнього підсилювача. Аби вибрати кращий варіант розглянемо обидва пристрої детальніше.

Активний сабвуфер JBL

Особливості й переваги активного сабвуфера

Якщо вам потрібно поліпшити якість басів у стереосистемі, а також шукаєте просте універсальне рішення, варто звернути увагу на активні сабвуфери JBL або подібні моделі, які мають вбудований підсилювач, тому їх значно легше інтегрувати в наявну аудіосистему. Підключення такого сабвуфера не потребує використання складних підключень і професійних налаштувань.

Активні сабвуфери мають декілька суттєвих переваг. Аби повною мірою оцінити такі переваги, зручність і якість басів пропонуємо обирати спеціалізовані магазини, де представлена оригінальне брендове звукове обладнання. До прикладу, ви можете обрати сабвуфери й купити музичні інструменти patinahati.com з упевненістю, що отримаєте якісний звук й оригінальну продукцію кращих світових виробників.

Поміж головних переваг активних сабвуферів варто виділити:

  • якісне відтворення глибоких басів для потужності й реалістичності;
  • вбудовані автоматичні параметри контролю басів, що дозволяє легко налаштовувати звучання відповідно до вподобань;
  • легкість установки завдяки компактним розмірам;
  • наявність вбудованого підсилювача, що спрощує інтеграцію обладнання в наявні звукові системи.

На ринку представлено багато різновидів активних сабвуферів від різних виробників, тому можна обрати найбільш відповідний до потреб варіант з урахуванням бажаного розміру, портативності, потужності й ціни.

Пасивний сабвуфер JBL

В яких випадках краще пасивний сабвуфер

Попри велику кількість переваг активні сабвуфери не завжди будуть кращим вибором. Існують ситуації, коли використання пасивного сабвуфера доцільніше. Пасивні моделі сабвуферів кращі, якщо є потреба:

  • Облаштувати складну конфігурацію акустичних систем для якісного звуку на великій площі концертних залів, де використовуються професійні звукові інсталяції.
  • Є потреба у гнучкості налаштувань акустичної системи й зовнішнього підсилювача для досягнення бажаного звучання.
  • Якщо в системі вже є підсилювач й потреба у вбудованому в сабвуфер підсилювачі відсутня. Особливо це важливо, коли бюджет обмежений, адже пасивні моделі сабвуферів дешевші.

Пасивний сабвуфер дає свободу для експериментів зі звуком та модифікаціями аудіосистеми, тому обирайте цей варіант, якщо прагнете до творчих удосконалень та реалізації унікальних власних проєктів.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: