Максим Кріппа розповів про проведення благодійного турніру на підтримку України

Власник кіберспортивного клубу NAVI Максим Кріппа розповів про проведення благодійного турніру на підтримку України.

Український легендарний кіберспортивний клуб NAVI оголосив про проведення благодійного турніру з гри Counter-Strike: Global Offensive. Турнір відбудеться за підтримки компаній Maincast та Starladder у рамках співпраці NAVI з фондом United24, створеним з ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Унікальність цього кіберспортивного турніру в тому, що вперше в історії кіберспорту найкращі гравці зіграють не у звичних складах, а в командах, сформованих за ігровими ролями учасників. Так українець Олександр «s1mple» Костилєв зможе виступити разом із французом Матьє «ZywOo» Ербо — його головним конкурентом у боротьбі за звання найкращого гравця 2022 року у CS:GO.

Кіберспортивний клуб NAVI оголосив про проведення благодійного турніру Counter Strike

Усі виручені кошти буде відправлено фонду United24 на закупівлю необхідного обладнання для українських лікарів. Варто зазначити, що серед учасників благодійного збору, NAVI та спонсори турніру розіграють пам’ятні призи: медаль «найкращого гравця» від s1mple, прапор України з підписом Зеленського та багато іншого. Головний трофей — повністю оплачена поїздка на міжнародний Major-турнір.

«Як я розповідав раніше, весь цей час ми готували щось справді масштабне до 13-річчя нашого клубу. Таке, що ще ніхто не робив у кіберспорті. І все для того, щоб наблизити перемогу України в цій жахливій війні. Я радий, що найбільші кіберспортивні клуби світу підтримали нашу ініціативу, а зіркові гравці, незважаючи на міжсезоння, погодилися взяти участь у турнірі. Упевнений, ця подія надовго запам’ятається фанатам кіберспорту й ми зможемо зібрати гідну суму для United24» — говорить власник NAVI Максим Кріппа.

Благодійний турнір Counter Strike на підтримку України

Раніше гравець NAVI Олександр «s1mple» Костилєв уже задонатив $100 000 через платформу United24. Ці гроші підуть на придбання карети швидкої допомоги.

Кіберспортивний клуб NAVI (Natus Vincere) є одним з найуспішніших клубів світу в грі Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Клуб був заснований у 2009 році в Україні і з того часу відомий своїми вражаючими результатами та грою в найпрестижніших турнірах світу. NAVI є першою кіберспортивною організацією, яка зібрала більше ніж 1 мільйон підписників на своєму YouTube-каналі.

Джерело: DELO.ua

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: