Переваги лайтбоксів для реклами

Лайтбокси є в кожному місті – це найпомітніший і водночас поширений вид зовнішньої реклами. У вечірній час світлові короби чудово підсвічуються зсередини, освітлюючи фасад. При цьому є й інтер’єрні лайтбокси – такі конструкції встановлюються всередині будівель та можуть виконувати різні ролі, від навігаційної до рекламної.

Замовити виготовлення лайтбоксу та інших рекламних вивісок в Одесі можна у компанії “Фабрика реклами”.

Виготовлення лайтбоксів

Як лайтбокси використовуються в рекламі?

У такого виду зовнішньої реклами є безліч застосувань. Світлові короби можуть монтуватись на кронштейни на фасаді, підвішуватися до стелі торгового центру, встановлюватись на стійку або використовувати інші варіанти фіксації залежно від свого завдання.

Завдань у лайтбоксів може бути декілька:

  • навігаційна ‒ вивіски з напрямками в ТЦ, на вокзалах та в аеропортах;
  • інформаційна ‒ інформаційні табло, світлові меню;
  • рекламна ‒ інтер’єрні вивіски та вивіски на фасади, рекламні та декоративні світлові короби.

З погляду реклами лайтбокси вважаються одним із найефективніших засобів: у лаконічній, але при цьому помітній формі ці конструкції подають основну інформацію про компанію та закріплюють позитивну асоціацію з нею. До того ж вони помітні в будь-який час доби.

Лайтбокси застосовуються в різних сферах і закладах. Їх можна встановлювати на фасади будівель, у торгових центрах, кінотеатрах, на вокзалах, у барах, кафе та ресторанах.

Лайтбокс

З чого найчастіше роблять світлові короби?

Будь-який світловий короб складається з каркаса і самого короба. Каркас найчастіше виготовляють із алюмінію, ПВХ та нержавіючої сталі.

Алюміній – легкий матеріал, а властивості алюмінієвого прокату дозволяють виготовити конструкцію будь-якої форми та розмірів, у тому числі під фарбування.

Пластик ‒ більш економний варіант, проте він не підходить для великих конструкцій. При цьому пластику можна надати будь-якої форми за рахунок його нагрівання.

Сталевий прокат вважається найдорожчим і найнадійнішим. Як правило, його використовують для створення каркасів під особливо великі лайтбокси.

Безпосередньо короби виготовляють із акрилу, банерної тканини та композитних матеріалів. Так, акрил вважається найпривабливішим і найпоширенішим матеріалом для виготовлення лайтбоксів. Він забезпечує надійність та привабливість конструкції.

Банерна тканина актуальна для створення тканинних та мобільних світлових коробів ‒ такі можна зустріти в магазинах одягу або на рекламних стендах у місцях скупчення людей. До того ж з банерної тканини можна робити конструкції досить великих розмірів.

Використання композиту дозволяє зробити конструкцію незвичайної форми ‒ такі лайтбокси відмінно підійдуть для магазинів та кафе.

Переваги використання лайтбоксів

Світлові короби надзвичайно прості у монтажі. Крім цього, легко помітити й інші переваги:

  • довговічність;
  • помітність ‒ а значить, і рекламну ефективність;
  • невисока вартість виготовлення.

Замовити лайтбокс будь-якого виду можна в агентстві “Фабрика реклами”. Дізнайтесь більше про можливості просування вашого бізнесу за номерами телефонів: (048) 798-21-11, (048) 702-21-11 або за адресою компанії в Одесі: вулиця Богдана Хмельницького, 24. Агентство докладає максимум зусиль, щоб кожен клієнт був задоволений продукцією та сервісом.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: