Перетяжка меблів в ательє «Меблі-Сервіс Київ» дарує їм нове життя

Дуже багато людей задають питання: «Чи можна відновити їхні меблі до того стану, який був у них одразу після покупки в магазині». Відповідь – так, можна. Існує такий від робіт, який називається перетяжка меблів https://mebel-service.com.ua/uk/peretyazhka-mebliv. Саме ця послуга дозволяє відновити предмет до рівня нового виробу, а інколи навіть і вдосконалити його, зробити красивішим і зручнішим.

Перетяжка меблів

Перетяжка меблів на «Меблі-Сервіс Київ»

В меблевому ательє «Меблі-Сервіс Київ», ви можете замовити перетяжку меблів, що дозволить відновити ваші меблі до того стану, який у них був тоді, коли ви їх придбали і встановили вдома, в офісі чи в будь-якому іншому місці (кафе, барі, ресторані, залі очікування тощо).

Більш того, завдяки перетяжці, майстрам цієї компанії вдається не просто повернути меблевому виробу втрачений комфорт та привабливий вигляд. Вони враховують побажання клієнта щодо того, як він хотів би покращити свої меблі і втілюють ці побажання в життя.

Інколи, це може бути просто зміна типу тканини. Наприклад коли диван був обтягнутий шкірозамінником, а клієнт забажав оббити його тканиною велюр. А інколи, замовлення буває більш складним. Наприклад, коли майстру необхідно замість дерев’яних підлокітників дивана виготовити та встановити м’які. Або, коли необхідно виконати перетяжку меблів із застосуванням техніки капітоне (каретна стяжка) та прикрасити виріб тасьмою, меблевими ґудзиками чи гвіздочками.

Це досить складний вид робіт, який потребує певних вмінь і навичок.

В чому перевага перетяжки меблів

Основних переваг у даного виду послуг декілька:

  1. Замовити перетяжку меблів коштує значно дешевше, ніж купити новий предмет таких самих меблів. Як правило, економія складає від 30 до 40 відсотків.
  2. Замовляючи перетяжку, ви самі обираєте яким матеріалом буде обтягнуто виріб, і які кольори будуть у цього матеріалу. Це дозволяє втілити в життя найпотаємніші бажання і облаштувати своє помешкання саме в тій кольоровій гаммі що вам подобається.
  3. Вам не потрібно розставатися з меблями які так полюбилися всій родині і роками служили вірою і правдою. Якщо меблі якісні, то у них дуже міцний каркас. Щоб повернути таким виробам втрачені якості достатньо замінити внутрішній настил та перетягнути їх новою тканиною.

Якщо ви все ще вагаєтеся, чи потрібен вам даний вид послуги, то ми рекомендуємо звернутися до спеціалістів компанії «Меблі-Сервіс Київ» і вони дадуть відповідь на всі запитання в більш розгорнутому вигляді.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: