Оренда житла у Києві: поточний стан справ та перспективи

Столиця України приваблює багатьох мешканців своїми перспективами, високим рівнем життя та комфортом. Навіть незважаючи на агресію з боку ворога, жителі Києва продовжують працювати, вчитися, розважатися і жити повним життям. Також сюди приїжджають фахівці, студенти, бізнесмени та ті, хто хоче спробувати у житті щось нове. Для них квартира київ оренда стане ідеальним рішенням для комфортного проживання. Тим більше, варіантів на вибір не так мало і попередня оцінка дозволить знайти гідне рішення.

Незалежно від району розташування елітна нерухомість займає особливе місце та відрізняється високою популярністю. Квартири відрізняються сучасним ремонтом, наявністю комфортних та якісних меблів, а їх розташування в елітних житлових комплексах виключає наявність сміття у дворі та дозволяє з комфортом помістити автомобіль на стоянці або підземному паркінгу.

Оренда житла у Києві

Різновиди житла

Усі пропозиції можна розділити на дві великі категорії:

  • Вторинне житло. Старі будинки без сучасних комунікацій та з плануванням не під поточні запити мешканців. Найчастіше такі будинки розташовані в історичних районах міста;
  • Новобудови. Сучасні квартири з покращеним плануванням, великою терасою та панорамними вікнами. Розміщення у житлових комплексах у форматі закритої території.

Бажано, щоб у будинках був відповідний сервіс, охорона, сучасний ліфт, паркування для авто, ігрові зони для дітей та багато іншого.

Багато інвесторів намагаються купувати квартири у новобудовах через підвищений попит саме на такий вид житла. Надалі вони отримують прибуток від оренди та можуть знову придбати квартири на вигідних умовах. Найкращу ціну забудовник пропонує на рівні котловану.

Оренда квартири Київ

Особливості довгострокової оренди

Заздалегідь потрібно визначитися з районом розташування житла, кількістю кімнат та загальною площею. Можна скористатися послугами персонального рієлтора від компанії T.H.E.Capital, де працюють професіонали своєї справи. Вони швидко підберуть квартири на запит.

За наявності тварин потрібно заздалегідь уточнити можливість проживання із домашніми вихованцями. Також враховується повна вартість оренди, а також умови розрахунку за комунальними платежами. Інфраструктура вимагає детального вивчення, адже деяким важливим є поряд спортивний зал, а іншим автобусна зупинка або станція метро.

Не зайвим буде зафіксувати всі умови оренди у договорі, що також підтверджує факт взаємодії із власником квартири.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: