Новий рік у еко-стилі

Так-так, до улюбленого свята дітлахів та дорослих залишилось зовсім небагато часу. Якщо плануєте зустріти рік в модному еко-тренді, вже сьогодні потрібно збирати ідеї та починати працювати. Сайт Barbatextile допомагає створити новорічний настрій для дітей, покупців, гостей готелів та клієнтів ресторанів.

Еко-обгортка

Це не потребує великих коштів, лише фантазії та небагато часу. Запропонуйте вашім покупцям оформлення придбаних на Різдво та Новий рік подарунків у мішковину, ситець або льон. Декілька метрів різнокольорової або однотонної тканини, дерев’яні скриньки, прикраси із натурального дерева, шишки, яскраві стрічки і краплинка творчості – і до вас потягнуться клієнти з інших магазинів.

Еко-оформлення подарунків у тренді міжнародних корпорацій: створіть для співробітників вашого банку, ай-ті компанії або колл-центру стильні новорічні сюрпризи. Незвично виглядають у таких прикрасах електронні гаджети, парфуми, косметика, пляшки із вином, солодощі, іграшки, книги та органайзери.

Еко-мішечки

Підготовка до Різдва – чудова нагода навчити дітей простим навичкам шиття та вишивки. Вдома або на заняттях у дитячому садочку чи в школі запропонуйте дітям самим створити еко-мішечки для новорічних сувенірів. Святково виглядає тканина синього, зеленого, червоного кольорів, у горішок, клітинку або смужку. Не забуваємо про рік Золотого Щура та шиємо жовті та помаранчеві мішечки.

Еко-мішечки – милий сюрприз для гостей готелів та спа-комплексів. Замовити невеличку партію легко — в ательє або у місцевих майстринь. Прикрасьте мішечки вишивкою із логотипом готельного комплексу та новорічними привітаннями. Наповніть їх шоколадними монетами, ароматним милом, фірмовою косметикою, солодощами або домашнім печивом. Або загорніть пляшку вина.

Якщо ви потурбуєтесь про такий сюрприз заздалегідь – він стане відмінною рекламою вашого закладу у соціальних мережах та довго нагадуватиме гостям про чудові години відпочинку. Така собі м’яка візитка готелю.

Еко-торбинки

Модні багаторазові торбинки для покупок із цікавими побажаннями щастя та успіхів клієнти вашої крамниці неодмінно оцінять та навіть будуть купувати. Фірмові торбинки для спортивного взуття із новорічною символікою та мотиваційними фразами – відмінна ідея для статусних фітнес-клубів та танцювальних студій: так ви особисто привітаєте членів клубу.

Замовити партію та придумати власний креативний логотип зовсім неважко, але ви одразу виділитесь серед багатьох конкурентів.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: