Мандруймо із дітьми: як зібрати речі у відпустку

Попереду довгі зимові канікули, які більшість з нас намагається провести із дітьми десь у мандрах. Всесвітньовідомий бренд  https://samsonite.ua/ підготував декілька порад для батьків. Готуйтеся до приємної подорожі без форс-мажорів.

Багаж

Заздалегідь заплануйте маршрут: відвідування батьківщини Йоллопуккі, знайомство з аквапарками Хургади або катання в паризькому Диснейленді. Від напрямку подорожі залежить вміст та об’єм багажу.

Досвідчені мандрівники радять брати із собою речі з розрахунку:

  • 1 пара білизни, шкарпеток та футболок на кожен день подорожі;
  • для немовлят запас памперсів та дитячої косметики на 2-3 доби, далі придбаєте на місці;
  • речі по сезону – одиниця на 2 дні;
  • додаткова пара взуття, штанів, плавок;
  • дощовик, парасолька, рукавички для подорожей Європою або Україною;
  • ліки, косметика – в тревел-кейсах з урахуванням тривалості туру.

Обирайте валізи яскравих кольорів, із принтами або аерографією: крадії таких уникають. Захищайте валізу чохлом із унікальним малюнком, тоді пошук валізи після прильоту можна довірити малюку.

Щоб уникнути втрати речей, знайдіть валізу з кодовим замком. Для подорожей в США, Канаду та Ізраїль обирайте замки TSA (вони позначені червоним ромбом). Такий замок митник може відкрити особливим ключом-картою для перевірки вмісту валізи. Інші замки митники мають право ламати задля безпеки пасажирів.

Ручна поклажа

Багаж втрачається під час перельоту дуже часто. Обов’язково берить речі на 1 добу (купальник, білизна, футболка, штани, предмети гігієни) із собою до ручної поклажі. Щоб запобігти простуді, із собою у кожного повинні бути теплі кофта або світшот та пара шкарпеток.

Використовуйте у подорожі сумки-месенджери або рюкзаки об’ємом до 15л. Це зручна тара для документів, ваучерів, квитків, грошей, що вивільняє руки для дитини та валізи.

Для косметики придбайте спеціальні прозорі тревел-набори, що вміщують парфуми, шампуні ті іншу рідину із розрахунку до 1 л на пассажира,  в ємностях до 100мл кожна. Якщо у дитини є місце в салоні, він має право на свій літр рідини.

Для дитини купіть пластикову валізу-візок на колесах: це й скриня для речей, що проходить по габаритам як ручна поклажа, і іграшка, і табурет для втомленої дитини.

Розкладіть гроші в різні місця. Частину сховайте о секретної поясної сумки, що надійно закріплена на талії, не заважає рухатися та схована під одежею.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: