Купити троянду – зробити ідеальний вибір

Квіти – то кращий подарунок. Головне — це універсальний презент, який актуально дарувати на всі свята, незалежно від віку людини, статі і статусу. Безперечно, жінкам квіти дарують частіше, але якщо підібрати правильні рослини, то і чоловіки будуть задоволені і вражені таким презентом. Але як не помилитися у виборі квітів? Адже ті хто розуміються на квітковому етикеті кажуть, що має значення і розмір рослини, і вид, і тим більше колір.

Щоб не втрапити в квіткову халепу, краще довіритися спеціалістам і консультанти УкраФлора Вам допоможуть з вибором правильного букету чи композиції. Але одна з універсальних рекомендацій – це купити троянду. Тільки обов’язково зверніть увагу на таку особливість як колір. Бо від цього залежить яке враження букет справить на отримувача.

Купити троянду

Розкішна елегантність

Кажуть троянда – це королева у квітковому царстві. Так і є. Це квітка неймовірної краси, яка поєднує в собі розкішність, елегантність і до того ж має чудовий аромат. Оскільки існує багато різновидів цієї представниці флори, які відрізняються і за розмірами, і за формам пелюсток, і за кольором, то підібрати вдале рішення для букету зовсім не складно. Крім того, троянда – це одна з небагатьох рослин, яку актуально дарувати не тільки в букеті, а і соло. Одна квітка виглядає не менш розкішно і урочисто.

Якщо Вам треба вразити кохану жінку, зовсім не обов’язково купувати мільйон троянд. Одна квітка або три чи п’ять виглядають дуже респектабельно. Причому не важливо це великі екземпляри на довгих стеблах, чи навпаки маленькі схожі на кущики рослини. Щодо кольору, тут майже немає обмежень. Існує стереотип, що коханим не варто дарувати квіти у жовтій гамі, бо це до розлуки. Але якщо вам подобається оригінальність, то можна обрати квіти у жовтогарячій чи помаранчевій тональності. Безперечно червоні троянди то символ кохання і вони актуальні для презенту коханій жінці. Але якщо обрати квіти темно-бордового кольору, такий букет підійде і для колеги навіть чоловіка.

Букет троянд

Білі квіти – частіше дарують на весілля або Хрещення. Рожеві квіти асоціюються з ніжністю і вважаються ідеальним презентом для юних панянок. Але флористи не зупиняються в своїх експериментах, тому купити троянду реально в таких незвичних кольорових варіаціях як:

  • Фісташковий;
  • Бузковий;
  • Синій;
  • Чорний.

Троянда прекрасно виглядає в монохромному букеті, але і чудово комбінується з іншими рослинами. Головне, що в оточенні інших представників флори вона завжди виглядатиме королевою.

Вартість квітів залежить сорту троянди, розмірів, довжини стебла, оригінальності кольору. Радує те, що ці квіти доступні споживачам круглий рік, отож купити троянду вийде і влітку і взимку. Не дивно, що це одна з найпопулярніших рослин серед споживачів і консультанти UkraFlora це підтверджують.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: