Кому та навіщо потрібна охорона

Політики, великі бізнесмени, зірки, відомі люди — всі вони, безумовно потребують охорони. Але час від часу ми чуємо про такі вбивства, які поліція кваліфікує як замовні, при тому, що жертва не мала такої ваги в суспільстві. розв’язати проблеми у такий спосіб, на жаль, в Україні охочих все більше. Оптимальний вихід — найняти охоронця в Києві, або будь-якому іншому місті. Це гарантовано усуне небезпеку для будь-якої людини, навіть не для міліонера чи міністра.

Професійна особиста охорона

Практика доводить, що замовники замахів в більшості випадків уникають відповідальності. Статистика взагалі говорить, що тільки 1,8% замовних вбивств розкриваються. Через це і динаміка подібних злочинів невпинно зростає. Також оперативна статистика повідомляє, що замахи з використанням вогнепальної зброї складають близько 80% від загального числа.

Останніми роками зросла кількість таких вбивств, що імітують самогубство, також отруєння різного роду та використання холодної зброї мають невеликий, але дедалі більший відсоток. Основна маса замахів проводиться в той момент, коли об’єкт охорони зупиняється. Наприклад, це моменти виходу з автомобіля, моменти виходу з дому чи офісу. Також рух одним й тим самим маршрутом дуже спрощує роботу кілерам.

Врятувати людину може тільки професійний охоронець, який злагоджено працює зі своєю командою, в задачі якої входить прикриття охоронця та клієнта на всіх етапах їх пересування. Охоронець-одинак не спроможний організувати безпеку клієнта, а тим більше у випадку, коли він не має достатньої кваліфікації та рідко практикує.

Не менш важлива організація охорони та підбір команди, яка може складатись з декількох співробітників. Наприклад:

  1. Передова група, складається, щонайменше, з двох осіб. В її обов’язки входить перевірка маршруту, по якому передбачається пересування особи, що охороняється. Ця група, висувається по маршруту з випередженням за часом і готує маршрут і місце прибуття особи, що охороняється.
  2. Охоронець, зрозуміло, ключова фігура в команді охорони. Він знаходиться в безпосередньому контакті з особою, здійснює супровід і прикриття. При необхідності, охоронців може бути кілька.
  3. Спостерігачі, зазвичай, непомітні серед інших людей. Вони оцінюють становище і блокують потенційно небезпечні ділянки під час виходу особи, що охороняється з будівель, посадки в транспорт або висадки з нього. Так само, спостерігачі, в разі виникнення небезпеки перехоплюють нападника.
  4. Водії. Для кожної групи, з метою забезпечення оперативності, потрібний свій водій. В обов’язки водія входить тільки максимально ефективне водіння. На інші завдання він не відволікається.

Власне, це основні складові професійної особистої охорони. Це непростий процес, що має на увазі ефективну співпрацю всіх ланцюгів системи охорони.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: