Карта укрытий (бомбоубежищ) Киева

Новая обновленная карта укрытий Киева. На ⚡онлайн-карте обозначены все бомбоубежища в Киеве для спасения населения. Интерактивная схема поможет найти ближайшее укрытие рядом в любом районе города Киев. На данный момент карта показывает все доступные подвалы, подземные паркинги, подвалы с пандусами, подземные переходы, станции метро и другие объекты бомбоубежищ столицы Украины. Специальные укрытия сейчас оборудованы в Голосеевском, Дарницком, Деснянском, Днепровском, Оболонском, Печерском, Подольском, Святошинском, Соломенском, Шевченковском районах. ❗Карта отображает адреса бомбоубежищ, если нажать на интересующее место для укрытия.

Карта укрытий (бомбоубежищ) Киева

Внимание! Если вы получили сообщение или сигнал о воздушной тревоге (услышали сирену), необходимо срочно последовать в укрытие гражданской защиты!

🔗 Карта 🚀 повітряних 📢 тривог 🇺🇦 України ⚡ОНЛАЙН‼️

Увага, важливо! Якщо під час повітряної тривоги доступ до позначених на мапі укриттів неможливий, можна зателефонувати рятувальникам на номер «101» або в поліцію на номер «102». Також можна швидко знайти інші захисні споруди цивільного захисту, які знаходяться поряд, та негайно перейти в доступне укриття!

Інтерактивна мапа «Укриття для населення м. Києва» надана та оновлюється (КАРС ДМБ) Комунальною аварійно-рятувальною службою «Київською службою порятунку», Департаментом муніципальної безпеки КМДА. Адміністрація інтернет-ресурсу «Інформаційний портал міста Києва — infoportal.kiev.ua» не несе юридичної чи будь-якої іншої відповідальності за можливі наслідки заподіяної життю людей або іншої шкоди внаслідок використання цієї інформації. За стан та своєчасний доступ до спеціально обладнаних укриттів (бомбосховищ) у Києві відповідають уповноважені органи та служби, які їх обслуговують. Всі матеріали на цій сторінці надаються в цілях ознайомлення та мають соціальний характер.

Небайдужі кияни можуть приєднатися до громадського моніторингу перевірки укриттів. Щоб долучитися, звертайтеся на електронну пошту (E-mail) Департаменту муніципальної безпеки: security@kyivcity.gov.ua

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: