Карта укрытий (бомбоубежищ) Киева

Новая обновленная карта укрытий Киева. На ⚡онлайн-карте обозначены все бомбоубежища в Киеве для спасения населения. Интерактивная схема поможет найти ближайшее укрытие рядом в любом районе города Киев. На данный момент карта показывает все доступные подвалы, подземные паркинги, подвалы с пандусами, подземные переходы, станции метро и другие объекты бомбоубежищ столицы Украины. Специальные укрытия сейчас оборудованы в Голосеевском, Дарницком, Деснянском, Днепровском, Оболонском, Печерском, Подольском, Святошинском, Соломенском, Шевченковском районах. ❗Карта отображает адреса бомбоубежищ, если нажать на интересующее место для укрытия.

Карта укрытий (бомбоубежищ) Киева

Джерело: веб-портал Київської міської державної адміністрації. Цією мапою також можна користуватись у застосунку «Київ Цифровий» — безкоштовно завантажити на смартфон 📲 для iOS та Android.

Внимание! Если вы получили сообщение или сигнал о воздушной тревоге (услышали сирену), необходимо срочно последовать в укрытие гражданской защиты!

🔗 Карта 🚀 повітряних 📢 тривог 🇺🇦 України ⚡ОНЛАЙН‼️

⏩Мапа ☢️ радіаційного фону в 🇺🇦 Україні ⚡ОНЛАЙН‼️

Увага, важливо! Якщо під час повітряної тривоги доступ до позначених на мапі укриттів неможливий, можна зателефонувати рятувальникам на номер «101» або в поліцію на номер «102». Також можна швидко знайти інші захисні споруди цивільного захисту, які знаходяться поряд, та негайно перейти в доступне укриття!

Інтерактивна мапа «Укриття для населення м. Києва» оновлюється (КАРС ДМБ) Комунальною аварійно-рятувальною службою «Київською службою порятунку», Департаментом муніципальної безпеки КМДА. Адміністрація інтернет-ресурсу «Інформаційний портал міста Києва — infoportal.kiev.ua» не несе юридичної чи будь-якої іншої відповідальності за можливі наслідки заподіяної життю людей або іншої шкоди внаслідок використання цієї інформації. За стан та своєчасний доступ до спеціально обладнаних укриттів (бомбосховищ) у Києві відповідають уповноважені органи та служби, які їх обслуговують. Інформація на цій сторінці має соціальний характер та надана для ознайомлення з інтерактивною мапою укриттів м. Києва, з метою допомоги мешканцям столиці при повітряних тривогах, і інших можливих небезпеках. Цей матеріал розміщений на умовах міжнародної ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license із зазначенням авторства та гіперпосиланням на джерело даних. Логотипи та дизайн сервісу, що демонструється, належать офіційному порталу КМДА та охороняються відповідно до законодавства України.

Небайдужі кияни можуть приєднатися до громадського моніторингу перевірки укриттів. Щоб долучитися, звертайтеся на електронну пошту (E-mail) Департаменту муніципальної безпеки: security@kyivcity.gov.ua

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: