Детальний гайд з налаштування та використання всіх функцій Apple AirPods Pro

Якщо ви хочете під’єднати свої AirPods Pro безпосередньо до свого iPhone і налаштувати їх найкращим чином, варто врахувати кілька речей. Від нас ви отримаєте найважливіші поради щодо налаштування.

З чого почати налаштування AirPods

Після того, як ви купили нову пару Apple AirPods або Apple AirPods Pro, ви точно не захочете втрачати час і якнайшвидше насолоджуватись улюбленою музикою в навушниках. Незабаром буде встановлено з’єднання з вашим iPhone або iPad.

Однак одного зчеплення недостатньо, якщо ви хочете використовувати весь потенціал. Інтелектуальні навушники також розуміють жести та можуть за бажанням запустити Siri, призупинити відтворення, перейти до наступної композиції та багато іншого.

В інструкції ми працюємо з AirPods першого покоління. Однак у наступних моделях, включаючи версію Pro, налаштування однакові або дуже схожі.

Подивіться відео про навушники Apple AirPods Pro:

Під’єднайте AirPods:

 1. Спочатку відкрийте кришку Apple AirPods Pro.
 2. Натисніть кнопку на задній частині зарядного футляра та утримуйте її.
 3. Робіть це, доки світлодіод між двома AirPods не почне блимати білим. На AirPods другого покоління і на моделях Pro світлодіод розташований на передній частині зарядного футляра; на першому поколінні ви знайдете його в футлярі.
 4. Ваш iPhone або iPad має бути близько до навушників. Відкриється вікно, в якому потрібно натиснути «Підключити».
 5. Якщо сполучення пройшло успішно, натисніть «Готово». Тепер ваші AirPods підключатимуться автоматично, коли ви дістанете їх із футляра.

Налаштуйте AirPods:

 • Перейдіть до налаштувань свого iPhone або iPad і натисніть «Bluetooth».
 • Торкніться символу «i» поруч з AirPods.
 • Тут ви можете змінити назву своїх AirPods, вказати, чи повинні навушники автоматично розпізнавати, коли вони вставлені у вуха, або який мікрофон використовувати.
 • Тут також можна вказати, що відбувається, коли ви «подвійно торкаєтеся» лівого чи правого навушника. Для цього спочатку виберіть «Ліворуч» або «Праворуч».
 • Тепер ви можете призначити потрібну функцію обом навушникам.

Навушники AirPods Pro

Підключіть AirPods до інших пристроїв

Ви можете легко під’єднати AirPods до Apple TV і дивитися серіали та фільми, не заважаючи іншим. Сполучення з Apple Watch також можливе без проблем. Це має переваги, особливо під час занять спортом, оскільки вам не потрібно носити з собою iPhone, щоб слухати музику.

Слухайте музику разом

Як і в інших навушниках-вкладишах, ви можете поділитися AirPods з другом та разом слухати музику. Як тільки друг вставляє штекер у вухо, музика продовжить відтворюватися автоматично. Також можна підключити другу пару AirPods до iPhone:

 • Вставте AirPods, які не підключені до вашого iPhone, у вуха та піднесіть зарядний футляр до iPhone, який відтворює музику.
 • Тепер на iPhone з’являється повідомлення «Тимчасово поділитися аудіо». Натисніть на нього.

Режим шумозаглушення та прозорості

AirPods Pro пропонують трохи більше, ніж стандартні моделі. Це також включає функцію активного шумозаглушення (ANC). Якщо ви хочете заблокувати оточення, щоб мати спокій і тишу, ви можете миттєво активувати шумозаглушення.

За допомогою інтегрованого режиму прозорості ви можете чути оточення. Режим прозорості можна регулювати, тож ви можете самостійно вирішити, скільки навколишнього шуму ви хочете дозволити.

Персоналізуйте 3D-аудіо

Щоб оптимізувати звук 3D-аудіо, ви можете виміряти свої вуха за допомогою AirPods, якщо у вас є AirPods 3-го покоління, AirPods Pro або AirPods Max. Це робить звук чистішим і адаптується до форми ваших вух.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: