Данило Тесленко (Zeus): Легенда кіберспорту, популяризатор і тренер

Сучасний кіберспорт досить розвинена індустрія, яка відкрита для широких мас. Усе це стало можливим завдяки успіхам на цьому терені Данила Тесленка. Зевс активно популяризує і розвиває затребувану сьогодні нішу. Він займається залученням молодих і перспективних гравців до лав професіоналів, які зможуть гідно продовжувати його починання.

Даниил Тесленко Zeus

Внесок у гру Counter-Strike і CS: Global Offensive

З кінця дев’яностих і до початку нульових таке явище як кіберспорт у широкому розумінні було знайоме небагатьом людям. Більшість ставилася до цього як до чогось не дуже серйозного і значущого.

Особистий приклад Данила Тесленка доводить протилежне. Він зумів перетворити своє юнацьке захоплення на справу всього свого життя, яке, до того ж, приносить ще й досить значний дохід.

Дуже часто без підтримки близьких складно домогтися певних висот. Zeus повна протилежність цьому. Його батьки всіляко сприяли його захопленню. Батько завжди підтримував його в цьому.

Тесленко добу проводив у комп’ютерних клубах за відточуванням ігрових навичок і вдосконалював свої професійні здібності як гравець вищого класу.

Він почав свій шлях професійного гравця з 2004 року в команді Arsenal. З цього моменту і почалося його тріумфальне сходження до вершин світової слави і популярності.

Уже після запаморочливих злетів і несподіваних падінь він реалізувався як керівник перспективної кібершколи ZeusCyberSchool, основним завданням якої є пошук нових талантів та розвиток у них навичок гравців високого рангу з амбіціями та безмежними перспективами.

Як розвивається напрямок кіберспорту в Україні сьогодні

Сьогодні немає людини, яка б хоч раз не чула про Данила Тесленка. Zeus став відомим усьому світу, як капітан команди, яка зуміла здобути впевнену перемогу в мейджері.

З цього моменту він став медійною особистістю, завдяки якій явище кіберспорту стало цікавим широкому загалу. Тесленко активно розвиває цей напрямок, як на території України, так і за її межами. Зараз ведеться велика кількість трансляцій, де в реальному часі можна обговорити тонкощі та специфіку гри або детально розібрати конкретний матч. Завдяки таким діям спостерігається підйом професійного інтересу до кіберспорту серед молоді. Саме Zeus став родоначальником цієї сфери, яка довгий час була закрита для широкої публіки. Молодим талантам просто не було на чому вчитися професійної гри. Тесленко створив як теоретичну, так і практичну базу для виховання майбутніх чемпіонів, які зможуть прославити СНД своїми досягненнями і вельми значними успіхами. Школа Данила Тесленка працює на пошук нових і перспективних, головне, талановитих і цілеспрямованих гравців.

Особисте життя чемпіона

Про особисте життя Zeus поширюватися не любить. Чемпіон не одружений, але має доньку, яка зараз досить доросла і є активним користувачем соціальних мереж. За інформацією з невідомих джерел у Тесленка є дівчина, але хто вона достеменно невідомо. у своєму акаунті Instagram «zeuscsgo» він періодично вставляє фото і на деяких з них він ніжно обіймає симпатичну дівчину.

Потужна мораль Тесленка як гравця і чудові лідерські якості вирізняють його як самостійну і успішну особистість. Після завершення своєї кар’єри кіберспортсмена в КС:ГО Zeus на офіційному порталі Steam відкрив академію кіберспорту і почав навчати початківців гравців дисципліни CS:GO. Він активно веде власний канал на платформі YouTube (ZEUS Cyber School), де регулярно викладення нових уроків гри і стратегії до них, а також ролики з Lan-турнірів із КС:ГО. Усі інтерв’ю перебувають у відкритому і вільному доступі для всіх охочих.

Крім усього іншого, Zeus написав книгу, в якій описує свій шлях до вершин Олімпу кіберспорту. Там викладено його життєві принципи щодо гри. Для шанувальників і фанатів книга буде вельми корисна.

Варто зазначити, що, незважаючи на свої успіхи та досягнення, Тесленко залишається звичайною людиною, яка характеризується добротою та чуйністю. Він завжди готовий допомогти будь-кому, хто опинився в непростій життєвій ситуації.

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: