5 ключових відмінностей онлайнових журналів

Статистика запевняє, що читачі все більше часу витрачають на перегляд мультимедійних файлів у мобільних пристроях і все менше купують фізичні видання. Щоб залишатися конкурентоспроможними, видавцям доводиться адаптувати свої стратегії під розробку цифрових журналів. Готові онлайнові видання технічно нагадують веб-сайти, але мають декілька унікальних характеристик.

Відмінності між електронними сайтами й журналами

  1. «Голова і хвіст» – одна з найбільш важливих відмінностей онлайнових видань. Ви можете «застрибнути» на середину журналу, але у нього завжди буде початок і кінець. У більшості веб-сайтів є домашня сторінка, але відсутня «кінцева сторінка».
  2. Лінійна навігація. Веб-сайти мають навігаційну мультіструктуру з головним та підменю, що змушують «безцільно стрибати» користувачів. У інтернет-журналів є тільки лінійна навігація з прямою й зрозумілою хронологією, яка допомагає читачам знайомитися з публікаціями.
  3. Повноекранний режим забезпечує користувачів онлайн-видань можливістю більш реалістичного й кіногенічного перегляду красивих ілюстрацій, відео та фотознімків. Веб-сайти часто переповнені такими відволікаючими елементами як рекламні банери.
  4. Відповідний контент. Правильне поєднання добре підібраних тем, візуальних зображень і захоплюючих заголовків змушує відкривати журнальні статті та дочитувати їх до самого кінця.
  5. Періодичність публікацій. Сайт завжди доступний і може бути оновлений у будь-який момент. Те ж саме відноситься до цифрових журналів, які можуть бути разовими, але зазвичай публікують нові випуски щомісяця або щокварталу.

Всі ці характеристики властиві новому інтелектуальному lifestyle-виданню event ukraine. Журнал, що випускається на папері й онлайн, знайомить активних любителів дозвілля з кожним проявом життя в столиці України та за її межами. Він складається з дев’яти розділів. Кожен з них наповнений анонсами важливих подій, оглядами актуальних тенденцій, мотивуючими статтями і надихаючими інтерв’ю від тих, хто вже на початку кар’єри голосно заявив про себе світові.

У цій мозаїці успіху, спорту, здоров’я, стилю, подорожей, ресторанів і гаджетів ви знайдете матеріали, пов’язані з дозвіллям, пізнанням світу й розширенням інтелектуальних горизонтів. Любіть активно проводити час? Читайте Event Ukraine – кращий підручник з захоплюючих вихідних!

Пожалуйста, нажмите на оценку-звезду вверху страницы! Оставляйте комментарии и поделитесь в социальных сетях!

Посмотрите еще интересную и полезную информацию на сайте: